VІI Свято сиру і вина у Львові 21 — 23 жовтня

cheese-and-wine-fest-2016

Уже традиційно місцем зустрічі усіх гурманів стане  VI Свято сиру і вина, яке відбудеться у Львові 21-23 жовтня на площі перед Львівським Палацом Мистецтв.

Протягом трьох днів свята пройде Ярмарок сирів та вин, різноманітні кулінарні майстер-класи, працюватиме арт-майстерня. Свято сиру і вина гарантує задоволення для всіх!

Сьогодні існує надзвичайно багато видів сиру, а от можливості всіх їх спробувати та обрати із широкого асортименту улюблений — не так багато. Зануритись у світ сирів та розібратись з розмаїттям їх видів можна на VII Святі сиру та вина.

А що може краще смакувати зі шматочком сиру, ніж келих чудового вина? Тому до фестивалю приєднаються й винороби, які представлять свою найкращу продукцію та зможуть позмагатись за прихильність серед поціновувачів вина.

На Святі сиру і вина діє хороша традиція давити виноград, як це робили колись. З видавленого соку потім роблять фестивальне вино.

Невід’ємною частиною проведення кожного Свята сиру і вина є дегустації від провідних винних брендів.

Вино можна не тільки пити, але й ним малювати чудові картини. Багаті відтінки червоного, багряного надихнуть на втілення найсміливіших задумів! Картини вином, винна каліграфія тільки на VІI Святі сиру та вина.

Традиційним заходом Свята сиру і вина є відзначення Дня Сирника. На території Свята усіх охочих пригостять смачним львівським сирником, який спечуть за давнім рецептом! Цього року День сирника відзначать 23 жовтня.

Цікавою і насиченою буде програма і для дітей. Захоплюючі атракції, майстер-класи з виготовлення сирних коників та інші забави. До того ж працюватиме арт-майстерня, святкова пошта «Зі Львова з любов’ю», за допомогою якої можна буде відправити Art-листівки та поділитися враженнями із близькими.

VII Свято сиру і вина стане гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, побувати на винних дегустаціях та скуштувати найрізноманітніші види сиру і насолодитися вином від кращих виробників.

Програма 
21 жовтня 2016 року, 14:00 – 22:00, 22 — 23 жовтня 2016 року, 12:00 – 22:00,

Щодня

  • Ярмарок сирів та вин. Ярмарок фермерських продуктів.

  • Картини вином. Чудові картини можна малювати не тільки фарбами, а й вином. Багаті відтінки червоного, багряного надихнуть на втілення найсміливіших задумів!

  • Інсталяція з винних корків від Wine cork art. Презентація авторських мозаїк із корків ручної роботи. Презентація колекцій сумок та унікальних суконь із корків.

  • Спеціально до свята буде влаштовано ленд — арт зону, де відвідувачі зможуть відпочити в атмосфері свята з рідними та близькими.

  • Виступи кавер-гуртів – улюблені пісні зазвучать по-новому!

ОСОБЛИВІ ЗАХОДИ СВЯТА СИРУ І ВИНА

21 жовтня 2016 року, п’ятниця

  • Львівський палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

  • 14:00 Відкриття Свята. Велика давильня винограду

22 жовтня 2016 року, субота

  • Львівський палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

  • 12:00 —  16:00   Майстер-класи з  Wine cork art мистецтва

  • 15:00 День Сирника, на якому пригощатимуть смачним десертом, спеченим за традиційним рецептом

Місце зустрічі справжніх гурманів — VII Свято сиру і вина у Львові!

Сайт: http://cheeseandwine.lviv.ua/