logo25 жовтня 2016 року у Дегустаційному винному залі «Шардоне» відбулась конференція “Спілки приватних виноградарів та виноробів Закарпаття”, на якій обговорили найболючіші питання.

Особлива подяка за активну участь у роботі конференції начальнику департаменту економіки ОДА Денису Ману, першому заст. мера Ужгорода Іштвану Цапу та професору Федору Шандору!

Питання пустуючих земель колишніх держпідприємств, виявилося самим гострим. Адже насправді це тисячі гектарів родючої землі, яка колись була виділена сільськими радами в користування радгосп-заводам, сьогодні заростає бур’янами, а подекуди вже лісом! Тим часом, винороби, які хочуть посадити виноград на своїй землі, зробити цього не можуть. Підприємства фактично вже не працюють, але вони на балансі МінАПК, і область нічого з цим вдіяти не може.

Наступним, не менш складним питанням, було обговорення прийнятого закону №2739 (співавтор Роберт Горват) про скасування оптової ліцензії. Як було відзначено всіма, до цього закону потрібно ще провести кардинальну дерегуляцію сертифікації та атестації виробництва! Адже на сьогодні ми маємо всі норми, які прийшли до нас ще з радянських часів, і були розроблені для великих промислових винзаводів. Була запропонована ідея, зробити виноробство видом діяльності для приватних підприємців з відповідним єдиним податком. Дати можливість легалізуватися всім бажаючим, але при цьому, чітко прописати умови та вимоги на наступні 5 років, що повинен зробити винороб. По обидвом важливим питанням, одноголосно, було прийнято рішення, написати офіційне звернення до органів влади та народних депутатів.

 Жваве обговорення викликало питання умов проведення свята молодого вина “Закарпатське Божоле”. Після тривалої дискусії, для підняття якості та престижу свята, більшістю голосів, було прийнято рішення по наступним питанням:

  1. Свято відбудеться без вин із винограду Vitis Labrusca (ізабелла, лідія, делавара, ноа і т.д.);

  2. Виноробам заборонено привозити плодово-ягідні вина (малинові, ожинові, смородинові і т.д.);

  3. Буде в продажу фестивальний бокал, в ціні якого закладено один літр будь-якого вина, яке сподобалось.

  4. Затвердили графік роботи фестивалю:

17 листопада, четвер о 19:00 – Урочисте відкриття першої бочки молодого вина на перехресті вул. Корзо то Волошина за участі мера міста.

18 листопада, години роботи підвалу Винний льох «Совине гніздо», «Богольвар» м. Ужгород:

18 листопада, п’ятниця — 11:00-20:00 (доступ виноробів з 08:00)

19 листопада, субота – 11:00-21:00 (доступ виноробів з 10:00)

20 листопада, неділя – 11:00-21:00 (доступ виноробів з 10:00)

Затвердили систему розподілу торгових місць між учасниками фестивалю:

Розподіл місць буде проведений шляхом жеребкування 06 листопада о 15:00 (за київським часом) в Дегустационный винный зал «Шардоне» між присутніми особисто виноробами, або за дорученням.

 Маленький коментар по цим питанням.

Є велике бажання, зробити хоч один фестиваль вина в нашому краї без “ізабельних” вин, чи вдасться, вже скоро дізнаємось. Враховуючи, що в області нема якихось значних площ насаджень малини, ожини, смородини і т.д., а ціна на дані ягоди занадто висока для виробництва вина. Тому вважаємо, що дане “вино” продукується здебільшого з дешевих сиропів, і таку продукцію привозити заборонили. На жаль, 2016 рік був для виноградарів досить важким, тому ціни на виноград виросли подекуди на 30-50%, відповідно і мінімальна ціна за літр вина буде 70 грн. Ціна фестивального бокалу з гравіруванням логотипу свята встановлена — 95 грн (літр вина закладений по зниженій ціні).

Також на Конференції відбулась презентація вже діючого сайту нашої організації www.spilka-vinorobiv.com.ua

Адміністратор сайту Марта Гвардіонова розповіла про його можливості та наповнення індивідуальних сторінок виноробів.

Разом з професором Федір Шандор обговорили створення нових курсів для виноробів, на другу половину січня 2017 року. Над якісним наповненням лекційної частини курсів, ще потрібно попрацювати. Передбачається, що будуть читатись лекції з багатьох потрібних для виноробів дисциплін (виноробство, винний туризм, винний маркетинг і т.д.). По закінченню навчання, буде суттєво оновлений “Закарпатський туристичний винний шлях”.

Отож, слідкуйте за анонсами. 🙂